W pierwszy czwartek sierpnia odbył się trzeci turniej II Edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn w piłkę nożną: „Bezpieczne wakacje”. W przedostatnich zmaganiach ponownie wzięło udział 5 zespołów z gminy Piaski.

W piątek, 27lipca 2018, odbył się drugi turniej II Edycji Małej Ligi  Dzikich Drużyn w piłkę nożną: „Bezpieczne wakacje”. Do turnieju ponownie zgłosiło się 5 zespołów z gminy Piaski.

W miniony piątek (20 lipca 2018) na boisku wielofunkcyjnym w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu, odbył się pierwszy - z czterech zaplanowanych - Turniej II Edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn w piłkę nożną: „Bezpieczne wakacje”.

Informujemy, że w dniach od 23lipca do 09 sierpnia 2018 roku Sekretariat Szkoły będzie czynny w godzinach 7.00 - 14.00.

Osoby, które chcą zamówić nowy mundur galowy (niebieska koszula długi rękaw na koszuli napis klasa policyjna, logo szkoły na ramieniu, czarne spodnie lub spódnica, krawat) a jeszcze nie podały wymiarów proszone są o przesłanie na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. niezbednych danych do zamówienia.