Nie tak dawno poznawaliśmy się. Od tej chwili minęły 3 i 4 lata, to dużo i mało zarazem. Zmieniliście się, z dnia na dzień staliście się dorosłymi ludźmi, inaczej patrzycie na świat, co innego cenicie, uważacie za najważniejsze. Uczyliście się „patrzeć sercem, bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

Waszym udziałem stały się dobre i te mniej przyjemne wydarzenia. W pamięci niech pozostaną jedynie miłe, te, które po latach wspomina się z uśmiechem, a może i łzą. Dziś już tan etap Waszego życia przeszedł do historii. Wy sami wybierzecie, dokąd pójść. Przyjrzyjcie się uważnie drogom. O niektórych powiecie, że są trudne, niebezpieczne, wyboiste. Inne będą zachęcały, kusiły. Wybór należy do Was.

Życzymy Wam, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii i narodowej kwarantanny, aby wybory, których dokonacie okazały się spełnieniem Waszych oczekiwań, marzeń i pragnień. Niech przyjaźnie zawarte w murach tej szkoły wytrzymają próbę czasu i okażą się prawdziwe. Mamy nadzieję, że nigdy nie zapomnicie o nas, o szkole, a przede wszystkim o tym: „jakże uroczą istotą jest człowiek, kiedy jest człowiekiem”.

Wychowawcy klas maturalnych


Klasa III Liceum ogólnokształcącego z innowacją pedagogiczną bezpieczeństwo publiczne działania policji:

Klasa IV Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych:

Klasa IV Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik oraz Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii: