W piątek, 8 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie odbył się finał konkursu pod hasłem bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie indywidualnym.

Była to już XXII edycja tej imprezy organizowanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Państwową Inspekcję Pracy. Do etapu finałowego przystąpiło 12 zespołów. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów  z klasy II TR: Sandra Kubisiak, Szymon Filipiak i Tobiasz Twardowski, którzy do rozgrywki finałowej przystąpili wraz z rodzicami.

Rywalizacja konkursowa była bardzo zacięta i składała się z czterech etapów. Po podsumowaniu całości zmagań najlepszą lokatę wśród finalistów z naszej szkoły zajęli Tobiasz Twardowski Panem Tomaszem Twardowskim. Zajęli ostatecznie trzecie miejsce.

Wszyscy finaliści otrzymali cenne nagrody oraz upominki związane z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie indywidualnym.

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom.