Cztery drużyny wystąpiły w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu. Rozegrane zawody były promowaniem życia bez uzależnień, wolnego od narkotyków. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu i to w ich ręce powędrowała główna nagroda. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w rozgrywkach.

24 maja br. w sali sportowej gostyńskiego liceum odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu. Zawody zostały zorganizowane w ramach programu PaT , który ma na celu promowanie życia bez uzależnień.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące ZSR w Grabonogu, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Cerekwicy, Komendę Powiatową Policji w Gostyniu i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Zawody zostały rozegrane w systemie kołowym, czyli każda drużyna grała z każdą.

Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ZSR w Grabonogu, drudzy byli policjanci, najniższy stopień  podium zajęła drużyna  złożona z zawodników WOPR-u. Natomiast czwartą lokatę zajęły dziewczyny z MOW w Cerekwicy.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju za udział w rozgrywkach dostali dyplomy.

Tekst i zdjęcia: KPP w Gostyniu