×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/15stycznia2023MIKOLAJ.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Już wszyscy dawno zapomnieliśmy o świętach, o magicznej atmosferze z nimi związanej. Jednak chcemy wrócić wspomnieniami do przedświątecznego czasu, gdyż właśnie w tym okresie dużo się działo. Nasza szkoła wzięła udział  w wielu akcjach.

Uczniowie pokazali swoje „wielkie serca”, jacy są wrażliwi na potrzeby osób starszych, chorych, a nawet na potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół.

Aby pomóc osobom starszym, przyłączyliśmy się do akcji „Mikołaje 2022” która jest corocznie organizowana przez PCPR w Gostyniu. Podczas akcji zbieraliśmy artykuły żywnościowe oraz środki czystości dla samotnych osób starszych.

Naszej młodzieży należą się  ogromne brawa za zbiórkę zabawek, przyborów szkolnych dla dzieci chorych, leżących na oddziale onkologicznym i kardiologicznym w Poznaniu. Ilość zebranych darów przerosła nasze oczekiwania. Pracownicy oddziału byli pod ogromnym wrażeniem, że młodzieży udało się zmobilizować i zebrać aż tyle prezentów.

Uczniowie nie zapomnieli też o zwierzętach w schronisku w Dalabuszkach. Dla nich również udało się zebrać „coś dobrego do przekąszenia”.

Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękujemy i liczymy na Was w przyszłym roku.

{gallery}15stycznia2023MIKOLAJ{/gallery}