18 listopada grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: Anną Kuflińską, Agatą Wawrzyniak i Anną Zielińską po raz kolejny wybrała się na spektakl do Wrocławskiego Teatru Komedia. Tym razem wybór padł na "Damski biznes"-sztukę autorstwa Marcii Kush i Doug'a Hughes'a w reżyserii Dyrektora Wrocławskiego Teatru - Wojciecha Dąbrowskiego.

Bohaterki spektaklu „Damski biznes” postanowiły spełnić największe marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody.

Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli staje się zbyt podejrzany dla mężów naszych bohaterek, statecznych zazdrosnych panów. Ci postanawiają więc działać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i kreacji, której zaczęli się przyglądać w nieoczekiwany dla siebie sposób. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty i jak to w dobrej farsie im bardziej próbują się z nich wydobyć tym bardziej w nie brną.

Dwie godziny w doborowym aktorskim towarzystwie, wypełnione śmiechem i dobrą zabawą minęły błyskawicznie. Wszyscy bawili się doskonale i nikt nie wyszedł z teatru zawiedziony. Już planujemy kolejną wizytę.

Zdjęcie obsady aktorskiej oraz opis fabuły pochodzą ze strony internetowej Wrocławskiego Teatru Komedia: https://teatrkomedia.com/spektakl-damski-biznes/