W miniony piątek (3 marca 2017 r.) uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu zapoznali się z tegoroczną ofertą Międzynarodowych Targów Ogrodniczych GARDENIA.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zostały przygotowane z myślą o przedstawicielach każdego sektora ogrodniczego oraz osobach poszukujących nowatorskich rozwiązań z zakresu aranżacji przydomowych przestrzeni. GARDENIA po raz kolejny stała się miejscem spotkań dla pasjonatów, którzy w atmosferze dobrej zabawy i pozytywnych emocji przygotowali się do nowego sezonu ogrodniczego.

Podczas wydarzenia uczniowie zapoznali się z bogatą ofertą roślin, drzew i krzewów, narzędzi, nawozów, kosiarek, systemów nawadniających, dekoracji, usług ogrodniczych, nowości i innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością poprawią komfort pracy w ogrodzie. GARDENIA wypełniona była również warsztatami na żywo, pokazami, seminariami i spotkaniami biznesowymi ze znanymi w kraju autorytetami.

GARDENIA to prawdziwe święto ogrodnicze i niezwykle huczne otwarcie sezonu. To festiwal nowości, który zwiastuje wiosnę i wyznacza nadchodzące trendy. GARDENIA to wydarzenie międzynarodowe, które łączy pasjonatów zieleni z Polski i Europy.