Zastępca Inspektora Ochrony Danych

Administrator Danych Osobowych tj. Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu wyznaczył Zastępcę Inspektora Ochrony Danych.

Funkcję tę pełni Pani Maria Paul-Sikora.

Od 1 lipca 2022 r. do odwołania w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz realizacją praw przysługujących na mocy przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE należy kontaktować się z Zastępcą Inspektora Ochrony Danych.

Dane kontaktowe Zastępcy Inspektora Ochrony Danych:

adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr telefonu: 655739146

adres do korespondencji: Zespół Szkół Rolniczych w Grobonogu, Grabonóg 63, 63-820 Piaski.


1. W Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Funkcję tę pełni Pani Agnieszka Radajewska.

2. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się we wszystkich sprawach związanych z:

• przetwarzaniem danych osobowych oraz
• wykonywaniem praw przysługujących na mocy RODO – czyli rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

3. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych:

• adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• numer telefonu: 65 575 25 10
• adres do korespondencji: Starostwo Powiatowe w Gostyniu