W poniedziałek (17 września 2018) uczniowie klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunkami wzięli udział w spływie kajakowym.

W poznańskim Forcie II w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zorganizowali piknik: „Policja dawniej i dziś”.

13 września 2018 r. uczniowie drugiej klasy Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik wyjechali na wycieczkę do firmy Top Farms Agro w Czachorowie. Firma zajmuje się namnażaniem i obrotem kwalifikowanego materiału siewnego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Nocnym turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Gostyńskiego, który odbędzie się na Boisku Wielofunkcyjnym ZSR Grabonóg 28 września 2018 roku o godz. 19.00.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że partner ZSR Grabonóg - firma AGRO-TOM otrzymała kolejne ważne wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim konkursie „Sposób na Sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich – nazwa przedsięwzięcia: Rozbudowa zakładu produkcyjnego maszyn rolniczych AGRO-TOM.